O nás

Koncept Unholy Tattoo se zrodil v Praze s myšlenkou vrátit klasičtější a uměleckou řadu tetování s důrazem na kvalitu a originální tetování. Naše tetovací studio se zaměřuje na vytváření jedinečných tetování. Spolupracujeme s našimi zákazníky na vytváření personalizovaných kousků, které mohou nosit s hrdostí.

Rezervovat

Svoji zprávu nám zašlete prostřednictvím formuláře níže a my se Vám ozveme co nejdříve. Kliknutím sem zobrazíte informace o záloze a cenách.

V tuto chvíli se snažíme opravit nějaké technické problémy, prosím, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu [email protected], Instagramu @unholytattoo nebo Facebooku. Děkujeme mnohokrát za pochopení :)

Umělci

Marta

Oksana

Thiago

Mauro

Filippo

Alexandra

Svart

Recenze

Pyšníme se označením nejlépe hodnoceného tetovacího studia v Praze. Motorem jedinečných výkonů a dalšího rozvoje jsou jednoznačně naši zákazníci.

FAQ (Často Kladené Dotazy)

Proč bych si měl vybrat Unholy Tattoo?
Naše studio má nejlepší recenze v Praze a myslíme si, že to mluví samo za sebe. Proč? Protože nám záleží na našich zákaznících a chceme vám udělat skvělé tetování a poskytnou celkově dobrý zážitek.
Jak se dostat do studia Unholy Tattoo?
Naše studio se nachází v centru Prahy, jen pět minut chůze od jedné z hlavních stanic metra a tramvaje ve městě I.P. Pavlova. Odtud je to jenom dalších pět minut chůze do našeho studia. Můžete nás najít v Google mapách a zjistit, jak se k nám dostat.
Jak mohu za své tetování zaplatit?
Aktuálně přijímáme pouze hotovost, v eurech nebo v českých korunách. V případě, že dáváte přednost použití karty, vedle našeho studia se nachází bankomat.
A co hygiena a bezpečnost v Unholy Tattoo?
Jsme pravidelně kontrolováni a schvalování příslušnými zdravotními a bezpečnostními úřady. Všichni naši umělci absolvovali odborný výcvik v oblasti bezpečnosti a hygieny a získali diplom dle právních předpisů EU (což vyžaduje více než 300 hodin školení). Veškerý náš materiál je na jedno použití a všechny naše povrchy, jako je podlaha, lavičky, atd., jsou denně čištěny nemocničními čistícími produkty (naše tetovací lůžka a stanice jsou samozřejmě dezinfikovány po každém klientovi). Všechny naše inkousty jsou 100% veganské a hypoalergenní.
Jak mám postupovat před tetováním?
Ujistěte se, že jste dobře vyspaní. Důležité je také být dobře hydratovaný a nebýt hladový. Oblíkněte si nějaké pohodlné oblečení. Ujistěte se, že se před tetováním osprchujete a v oblasti, která má být potetována, nepoužívejte žádný gel ani krém. Před tetováním prosím, nekonzumujte alkohol ani drogy.
Bolí to?
V závislosti na umístění a velikosti tetování se odpověď na tuto otázku může velice lišit. Malé tetování bude bolet velmi málo a bolest tetování je přijatelná. Pokud ale chcete větší kus, může to být po dvou až třech hodinách trochu nepříjemným. To je důvod, proč se obvykle snažíme udělat kratší sezení, což je pro naše zákazníky pohodlnější. Pokud se ale cítíte pohodlně, můžeme samozřejmě dělat i delší sezení!
Jak bych se měl starat o své nové tetování?
Rodstraňte si plastovou fólii po dvou hodinách. Snažte se udržet nové tetování čisté. Jemně ho omyjte antibakteriálním mýdlem nebo jenom studenou (nebo vlažnou) vodou 2x nebo 3x denně a poté naneste tenkou vrstvu Bepanthenu (plus nebo běžný, nepoužívejte „dětské“ mléko) 3x denně po dobu 15 dnů. Neškrábejte ani neodlupujte chrasty. Během prvních 15 dnů nepoužívejte na místě, které bylo tetováno, žádný jiný krém, nebo krém na opalování. Neplavte ani nechozte do sauny a nevystavujte své nové tetování slunci. Týdem se snažte nedělat žádnou fyzickou aktivitu, jako je chození do posilovny. Chcete-li, aby vaše tetování vypadalo dobře po mnoho let, doporučujeme, abyste při vystavení slunečnímu záření používali opalovací krém s vysokým FPS.
Proč požadujete zálohu před rezervací mé schůzky? Jaká je vaše vkladová politika?
Na konci Vaší konzultace zaplatíte zálohu, abychom zajistili Vaši schůzku a začali pracovat na Vašem projektu. Záloha je obvykle mezi 1000 Kč- 2000 Kč, záleží na složitosti Vašeho tetování a na uvážení umělce. Všechny zálohy na tetování jsou nevratné. Pokud je na Vaše tetování potřeba více než 1 sezení, pak se tato záloha odečte až na finálním sezení. Zálohu nelze převést na jinou osobu. Pokud přijedete na schůzku bez řádné identifikace, nebudete tetováni. Pokud potřebujete změnit termín, vyžadujeme email nejméně 72 hodin předem. Prohodit termín můžete až 2x bez toho aby Vám tato záloha propadla, potřetí již budeme muset vyžadovat novou zálohu. Svůj návrh můžete změnit jednou a nejméně sedm dní před vašim termínem tetování (tedy obvykle začínáme pracovat na vašem návrhu). V případě, že přijdete o více než 30 minut později, vyhrazujeme si právo zrušit Vaše sezení bez nároku na vrácení zálohy. Tím že nám tuto zálohu zaplatíte buď osobně nebo prostřednictvím bankovního převodu, automaticky souhlasíte s podmínkami zmíněnými výše.
Můžu být tetován, pokud mám méně než 18 let?
Podle českého práva, pokud máte méně než 18 let, můžete být tetování pouze se souhlasnem podepsaným jedním z vašich rodičů nebo zákonným zástupcem.
Musím si objednat schůzku?
Pro velké kusy je důležité, abyste nás kontaktovali dříve a poslali nám nějaké obrázky nebo kresby a přibližnou velikost, kterou byste chtěli udělat, abychom o tom mohli diskutovat s jedním z našich umělců. Pro menší kousky je nejlepší se objednat dříve, protože jsme velmi zaneprázdněni a nemůžeme slíbit, že budeme mít čas udělat vám tetování, ale přivandrovalce vždy vítáme.